SUPERKOLEGYŇA je späť!

Je výborná kolegyňa a kamarátka zároveň? Miluje svoju prácu, srší optimizmom a energiou? Vyzná sa v tom čo robí? Nebojí sa prekonávať výzvy a vždy ochotne poradí? Alebo má iné schopnosti, ktoré si zaslúžia ocenenie SUPERKOLEGYŇA 2016?

Tretí ročník celoslovenskej súťaže SUPERKOLEGYŇA, ktorú organizuje aj tento rok naša spoločnosť Tripsy Office Friendly, začína už dnes 1. novembra 2016. A aj tentokrát majú všetky zúčastnené možnosť súťažiť o krásne ceny v hodnote až 1000 euro. Okrem hlavnej výhry sú oproti minulému ročníku prichystané aj štyri vedľajšie. Jednou z podmienok pre zapojenie sa do súťaže je nahratie fotografie “Kolegyne” a vyplnenie kontaktných údajov súťažiacej na stránke www.SUPERKOLEGYNA.sk

Ocenenie pre kolegyňu

Väčšina mimo-podnikateľských projektov, ktoré vznikli pod záštitou Tripsy Office Friendly, v sebe nesú rodinný charakter. Preto kľúčovou myšlienkou, ktorá spája všetky tri ročníky súťaže SUPERKOLEGYŇA, je vzdať hold ženám za ich schopnosť byť nie len priateľkami, manželkami, matkami, ale zároveň aj kolegyňami, ktoré častokrát podávajú nadľudské výkony, aby splnili všetky očakávania a povinnosti súčasnej modernej ženy. Preto heslo pre tento ročník znie “Každá SUPERKOLEGYŇA si zaslúži pozornosť“. Aká by mala byť teda víťazka pre rok 2016? Jednoducho taká, ktorá je častokrát pre vás to jediné, čo vám spríjemňuje deň v práci, ktorá rozprúdi zábavu a vyženie zlú atmosféru z kancelárie. Kolegyňa inteligentná, ochotná a dôveryhodná, o ktorej viete že jej záujem o vás a vaše problémy je naozaj skutočný. Ak takú poznáte, nominujte ju v našej súťaži. Oceňte to, aká je. Vyjadrite jej uznanie a poďakujte jej, pretože nie je v súčastnosti samozrejmosť mať na pracovisku  SUPERKOLEGYŇU.

Základné podmienky súťaže

Mechanizmus súťaže je pomerne jednoduchý. Súťažiaci sa môže do súťaže o hlavnú a vedľajšie ceny zapojiť prostredníctvom vyplnenia on-line registračného formulára na internetovej stránke – www.SUPERKOLEGYŇA.sk. Podmienkou pre zapojenie sa do súťaže je nahratie fotografie „Kolegyne“ a vyplnenie kontaktných údajov súťažiacej na stránke www.SUPERKOLEGYNA.sk. Následne nominovanej žene príde e-mailom notifikácia, čiže bude vedieť o tom, že je v hre a musí svoju účasť sama potvrdiť v registračnom emaile. Zaujímavé je, že superkolegyne sú často tak super a tak skromné, že sa hanbia potvrdiť svoju účasť. Podporte ich, aby sa zapojili. Výhercom hlavnej ceny sa stáva súťažiaca, ktorá splnila podmienky uvedené v tomto článku a zároveň počas trvania súťaže získala najvyšší počet like-ov pre svoj profil na stránke https://superkolegyna.sk/kolegyna. Ďalšie informácie o podmienkach súťaže nájde tu https://www.superkolegyna.sk/rules/.

NEZABUDNITE! HLASOVANIE ZAČÍNA UŽ DNES A KONČÍ 31. DECEMBRA 2016!

odznaktripsy_vertical_color2