postit

Dajte vašim nápadom „FARBU“ a vytažte z dňa maximum!

Často pracujete na viacerých projektoch? Alebo si len potrebujete rýchlo zapísať odkaz od volajúceho a nemáte kde? Samolepiace bločky, sú výborný spôsob, ako si nie len roztriediť myšlienky, či poznačiť krátku správu, ale aj skvelý pomocník pri plánovaní jednotlivých pracovných úkonov. Rôzne farby a tvary, v ktorých sa bločky vyrábajú, vám pritom pomôžu tieto poznámky efektívne roztriediť. Je však potrebné dodržiavať zopár jednoduchých zásad, aby ste sa vo svojich poznámkach nestratili.

Štyri tipy, ktoré vám pomôžu šikovnejšie pracovať pomocou Post-it bločkov a indexov.

1. Komunikujte farebne! 

Používajte farebné Post-it bločky, aby vaše každodenné poznámky vynikli.

2. Priorizujte s farebným kódovaním. 

Rozpoznávanie farieb je rýchlejšie ako čítanie textu. Jeden zo spôsobov ako zvýšiť produktivitu vedie cez farebné kódovanie úloh.

3. Rýchle vyhľadávanie. 

Upozornite na dôležitú informáciu s Post-it šípkami.

4. Dokončite to! 

Upozornite a nasmerujte s Post-it indexami.

Okrem toho, tieto bločky môžete využiť aj na propagáciu vašej značky či samotnú komunikáciu s klientom, a keďže noví zákazníci sú rovnako dôležití ako tí pravidelní, je prioritné ostať im na očiach. Dajte si vyrobiť samolepiace bločky s vlastným logom či značkou, a propagujte sa aj touto jednoduchou, ale šikovnou cestou.

Navštívte náš e-shop a vyberte si z aktuálnej ponuky: https://b2b.tripsy.sk/kancelarske-potreby/papier/samolepiace-blocky.html